Prelegenci

Prelegenci

Dr Franc Zalewski.

Nazywam się Franc Zalewski z zawodu jestem geologiem, mineralogiem ale także archeologiem, kosmologiem, egiptologiem, fascynuje się matematyką a z powołania jestem odkrywcą prawdy w Polsce jak i na świecie.

Davina Reeves-Ciara (Therapeutic Mama).

zamieniła Nowy Jork na maleńką wieś w województwie Dolnośląskim. Od 10 lat realizuje się w rolach aktorki, prezenterki, terapeutki, a przede wszystkim matki czwórki dzieci. Od 5 lat z powodzeniem prowadzi kanał na YouTube Therapeutic Mama, gdzie dzieli się swoim życiem z innymi.

Oprócz jogi i terapeutycznego jedzenia jej pasją jest oddech i wszelkie jego metody. Prowadzi warsztaty oddechowe emocjonalnego leczenia metodą Biodynamic Breathwork Trauma Release.

Prelegenci
Prelegenci

Katarzyna Tarnawa – Gwóźdź.

Zawsze merytorycznie, rzetelnie i bez kompromisów w dążeniu do prawdy, bo prawda nie uznaje poprawności politycznej. Prelekcja „My kontra Oni…”

Elżbieta Aldona Giryn

Psycholog, psychoterapeutka, inspiratorka duchowa, strażniczka ziemi, wizjonerka. Przekazuję wartości numerologii duchowej. Od 43 lat w pasji naturo-terapii, bez lekarstw i 38 lat w temacie duchowości i kierowania swym losem. Szkoliłam się u światowej sławy specjalistów, szamanów, Druidów. Hasło przewodnie mego życia- Ścieżka Serca wolna, radosna, miłująca.

Otrzymuję przekazy od swojej Wyższej Świadomości jak i drzew, zwanych Driadami.

Mam 72 lata, jestem zdrowa, sprawna, pełna życia i inspiracji.

Od dwóch lat mieszkamy w miejscu mocy, w domu kopułowym, wśród łąk i lasów woj. kujawsko-pomorskie.

Zawodowo od 1996r – na sesjach grupowych i indywidualnych doprowadzam do odzyskiwania  świadomości duszy co przekłada się na poprawę zdrowia, relacji partnerskich i  finansów. Uaktywniamy wspólnie zdolność kreacji. Udostępniłam ponad 300 filmów na YT.

Na festiwalu powiem o tym co jest najważniejsze w uzdrawianiu duchowym, o czakrze kryształowego serca chrystusowej. Jest ona podstawowym punktem jedności ze wszystkim – aktywujemy ją. Mało kto jest świadomy, ze ona istnieje.

Omówię i zrobimy ćwiczenie ODDECH JEDNOŚCI.

Ta umiejętność przekazywana jest nam przez rdzenne kultury, by nie tylko być w połączeniu z mocą w sobie, być w przepływie źródła ziemi i nieba, ale także tę zjednoczoną moc przekazywać na ludzi, na grupy społeczne, dla wolności, obfitości i zdrowia. Wraz z praktyką rozchodzące się fale są coraz bardziej subtelne płyną dalej i wnikają głębiej. Tam, gdzie mówi się o JEDNI – jestem z radością.

Prelegenci
Prelegenci

Karolina Dymek Jacyna

Na co dzień jestem mamą, zielarzem – fitoterapeutą, pracującą z energią naszych polskich ziół, pasjonatką zdrowego życia, uzdrawiania życia w zgodzie ze sobą i naszą pierwotną naturą.

Wyemituję dla festiwalowiczów autorski film dokumentalny pt: „Cud Narodzin” – poród domowy/lotosowy. Jest to piękna opowieść o narodzinach naszego pierwszego dziecka, w otoczeniu pełnym miłości oraz zaufaniu do potężnej siły jaką w sobie ma każda z kobiet. Do udziału w filmie zostały zaproszeni ludzie, którzy na co dzień zajmują się przyjmowaniem porodów domowych/lotosowych oraz matki, które rodziły swoje pociechy zarówno w szpitalnych warunkach jak i poprzez poród domowy. Po emisji filmu przeprowadzę dyskusję z ludźmi zainteresowanymi na temat tego jak przygotować się do owego porodu, poruszymy również temat połogu oraz narzędzi pomocnych podczas porodu takich jak aromaterapia, masaż czy oddech. Na koniec przewidywana jest również otwarta dyskusja.

Piotr Czuryłło

Polski prepper, założyciel najpopularniejszego portalu zajmującego się zagadnieniem przetrwania preppersi.pl oraz forum Polish Preppers Network. Podróżnik, płetwonurek, myśliwy, łowca podwodny, człowiek lasu oraz zwolennik powrotu na łono natury.

Prelegenci
Prelegenci

Damian Jacyna

Jestem typem podróżnika, którego życiowym celem jest doświadczanie oraz manifestowanie boskiej mocy kreacji. Na co dzień zajmuje się współpracą z energią kamieni tworząc spersonalizowane orgonity, a także praktyką 𝗞𝗮𝗺𝗯𝗼 – cudowną, naturalną medycyną pochodzącą z Amazonii.

Kambo – naturalna medycyna pochodząca z Amazonii Poprowadzę wykład o cudownej medycynie, pochodzącej z Amazonii, która uleczyła nie jedno ciało oraz duszę, czyli Kambo. Podczas naszego spotkania będziecie mogli dowiedzieć się czym jest owa medycyna i jak w odpowiedni sposób przygotować się do ceremonii, jak wygląda sam proces przyjmowania Kambo, czego ewentualnie możemy spodziewać się podczas procesu oraz jak Kambo może wpłynąć na nasze życie. Opowiem również jak pozyskuje się wspomnianą wydzielinę oraz podam kilka przykładów dolegliwości, w których 𝗞𝗮𝗺𝗯𝗼 może być pomocne.

Bartłomiej Góralski Prometej Wyzwolony

Łączenie przeciwieństw jest domeną boskości. „Gra” zwana życiem w dualnym świecie zasadza się na polaryzacji – dzięki istnieniu dwóch biegunów, między którymi „iskrzy” ma miejsce kreacja. Obowiązuje tu zasada „jak na górze – tak na dole”. Jak wiedza o tym przekłada się na nasze życie ? W zrozumieniu zagadnienia „połączenia przeciwieństw” pomoże nam nasz wspaniały Język – najlepsze narzędzie służące rozwijaniu i pogłębianiu świadomości.

Prelegenci
Prelegenci

Izabela Ewa Ołdak

”Żyję by tworzyć, tworzę by żyć”.

Artystka, malarka, tatuatorka, kobieta mocy, wizjonerka, inicjatorka i kuratorka rezydencji artystycznych „Beyond Time/Poza Czasem”. Autorka kilkudziesięciu wystaw, performanców, warsztatów i wydarzeń kulturalnych w kraju i za granicą.

Od dwunastu lat kroczy szamańską ścieżką, praktykując i dzieląc się swoją wiedzą. Odprawia ceremonie przejścia oraz Szałasu Potu, trzyma Kręgi, pracuje indywidualne oraz w grupach, robiąc sesje szamańskiego uzdrawiania.

Wykład o pracy z bębnem.

„Miłość Prawda Dobro Piękno”.

Mateusz Pruszowski

Doktor psychologii, inżynier chemii, naturopata, numerolog, student medycyny chińskiej, konsultant totalnej biologii.

Autor bloga SantaMedicina.pl i 7 książek. Terapeuta w FlowSpace.pl

Twórca nowatorskiej metody – Psychobodylogii®.

Aktywny przedsiębiorca, mówca motywacyjny, wykładowca i właściciel wielu sklepów internetowych m.in. Lasu Szamana. PSYCHOBODYLOGIA® – nowatorska metoda, której celem jest dotarcie do źródeł choroby czy dolegliwości. PSYCHOBODYLOGIA pozwala nam otrzymać bardzo bogaty w szczegóły obraz/zarys mentalności danego człowieka. Pozwala to dostrzec jak na dłoni często nieuświadomione przyczyny problemów życiowych i zrozumieć ich etiologię. Metoda łączy w sobie elementy numerologii, astrologii, psychologii, totalnej biologii, medycyny chińskiej i fizyki kwantowej. PSYCHOBODYLOGIA umożliwi Ci dostrzeżenie oraz zmianę niekorzystnych wzorców, przekonań, programów i stylu życia dla wsparcia Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego.

Prelegenci
Prelegenci

Alina Ananda Kummer

Alina Ananda J. Kummer – wizjonerka, trenerka radykalnego wybaczania, szamanka radości podążająca Drogą Światła Radości. Budzi radość wszędzie, gdzie się pojawia. Swoją 30 – letnią drogę rozwoju osobistego przeszła od bioterapii poprzez radykalne wybaczanie, pracę z dźwiękiem i ciałem oraz wizjonerską pracą z ludźmi. Z czasem stworzyła własne metody. Jej autorskimi metodami są: Joga Radości i Uzdrawianie Kodu Duszy. W czasie swoich warsztatów i sesji indywidualnych z lekkością transformuje to wszystko, co potrzebuje uzdrowienia.

Autorka przewodnika „Jak stać się Słońcem”, prelegentka na wielu festiwalach, wywiadach NTV, telewizji Gaja i innych. Wystąpiła również w gronie najlepszych nauczycieli duchowych, takich jak Luise Hay, dr Joe Dispenza czy Alberto Willoldo na szczycie Flow Summit 2022 organizowanym przez Younity Poland.

Pisze artykuły do miesięcznika Czwarty Wymiar, a obecnie pracuje nad książką, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem o tym, jak żyć w radości na co dzień.

Grzegorz Śleziak Biały Saibaba

ból, cierpienie, bliskość śmierci oczyszczają wypalają w duszy to co nieistotne czynią człowieka bardziej wrażliwym. Otwierają go na nowe światło inspiracji i dają  natchnienie  na granicy  racjonalizmu.

Rolnik prowadzący gospodarstwo tradycyjnymi metodami; bez GMO, glifosatu, nawozów sztucznych, herbicydów i pestycydów.

Prelegenci
Prelegenci

Anna Siemińska

Szczęśliwa i spełniona kobieta, żona i mama trójki dzieci, które urodziły się w domu, lotosowo, w zaciszu i pięknie rodzinnego, domowego ogniska. Te doświadczenia były tak piękne i wzbogacające, że poprowadziły ją do stworzenia projektu ŚWIADOMAMAMA.

Miłośniczka i promotorka świadomego życia i rozwoju holistycznego.

Autorka bloga ŚWIADOMAMA.PL – Inspiracje świadomego życia oraz kanału Youtube ŚWIADOMAMA, gdzie daje ludziom mnóstwo inspiracji wynikającej z własnych doświadczeń, osobistej przemiany i celebrowania świadomego życia.

Na swoim kanale Youtube opublikowała filmy ze swoich porodów, aby dać kobietom świadectwo pięknych narodzin i szerzyć Nową Wizję Narodzin.

Na bazie swoich doświadczeń 3 pięknych, domowych porodów lotosowych chcę zainspirować ludzi do Nowej Wizji Narodzin – do świadomego poczęcia, błogiej ciąży oraz pełnego magii i piękna porodu, który jest celebracją, wydarzeniem rodzinnym oraz inicjacją do pełni kobiecej mocy i zalążkiem świadomego rodzicielstwa.

Chcę pokazać niezwykłą wartość i moc porodu lotosowego dla dziecka, rodziców, a także dla przyszłości naszego społeczeństwa.

Bożena Żak-Cyran

Dietetyczka i dietoterapeutka. Propaguje od przeszło 20lat odżywianie oparte na naturalnych produktach, głównie pochodzenia roślinnego. Jej dewiza: bądź twórcą swojego zdrowia, wynika z osobistych doświadczeń w przywracaniu zdrowia po chorobie nowotworowej, którą przebyła przed laty. Uważa, że żywność zawierająca biofotony(skumulowane światło słoneczne) jest najlepszym pokarmem wzmacniającym zdrowie. Odżywia nas światło słoneczne zawarte w naturalnej, a nie przetworzonej przemysłowo żywności. Propaguje żywienie oparte na warzywach i owocach, pierwotnych zbożach (orkisz, samopsza, płaskurka), roślinach strączkowych, nasionach, orzechach, kiełkach i roślinach dzikorosnących oraz dobrych jakościowo produktach pochodzenia zwierzęcego. Jest autorką 8 książek wydanych przez wydawnictwo Galaktyka.

Wykład pt. „Styl życia i odżywiania, który chroni i wzmacnia organizm człowieka we współczesnym środowisku”.

Prelegenci
Prelegenci

Urszula Młodożeniec

Zajmuje się terapią wspierającą zdrowie psycho-emocjonalne, fizyczne i biochemiczne. Za pomocą technik kinezjologicznych określany jest stan energetyczny narządów i usuwane są blokady w przepływie energii, dzięki czemu organizm wraca do równowagi. Sesja pomoże: rozładować stres emocjonalny; poradzić sobie z urazami i bólem różnego pochodzenia, również z bólami migrenowymi; poradzić sobie z objawami chronicznego zmęczenia, wypalenia, depresji; wesprzeć układ immunologiczny, wzmocnić organizm; zapobiegać pojawieniu się dolegliwości i chorób.

Bonifacy Dydymus Czerniak

NA KAŻDY KŁOPOT, JAKI NIESIE ZIEMIA ALBO JEST LEKARSTWO, ALBO TEŻ GO NIE MA. JEŻELI JEST, SPRÓBUJ JE ODNALEŹĆ, JEŻELI NIE MA, TO NIE MARTW SIĘ TYM WCALE.

Leczenie przez żywienie i kwantowe działanie na utrzymanie zdrowia w należytej kondycji jak również doprowadzenie go do odpowiedniej kultury.

Prelegenci
Prelegenci

Magdalena Wójtowicz

Certyfikowany praktyk rytuału Lomi Lomi Nui, praktyk hipnozy, praktyk Reiki, trenerka Radykalnego Wybaczania, szamanka, jasnowidz. Towarzyszy ludziom w ich procesach samo-uzdrawiania, inspiratorka zmian.

Mieczysław Bielak

Zmień swoją częstotliwość.

Być w tym świecie jak nie z tego świata.

Jak postrzegać i komunikować się aby ten świat nam służył i sprzyjał.

Prelegenci
Prelegenci

Anna Mazurczyk

socjolog, dietetyk kliniczny, pasjonatka jęczmienia i chlorelli oraz prawdy i wolności! Nie wierzy na słowo i wszystkiego musi doświadczyć osobiście. Od kiedy zielona żywność: sok z młodego jęczmienia i chlorella uzdrowiła ją i jej rodzinę zajmuje się poszerzaniem tej wiedzy, dostępnej tylko dla nielicznych. 

Wykładowca i autorka publikacji. Gość programów telewizji niezależnych. Założyła swój kanał na YouTube (Anna Mazurczyk), żeby można było poprzez obraz również odczuć energetycznie jej pasję. Uwielbia kontakt z ludźmi i pomaga z całych sił. 

Temat zielonej żywności funkcjonalnej czyli soku z trawy jęczmiennej i chlorelli zgłębia od lat i ciągle dowiaduje się nowych rzeczy.  

Streszczenie prelekcji:

Na wykładzie poznasz bliżej tajniki działania zielonej żywności funkcjonalnej, jaką jest sok z trawy jęczmiennej i chlorella pyrenoidosa.

Nauczysz się, jak rozpoznawać prawdziwie lecznicze produkty od podróbek. Dowiesz się jak oczyścić organizm i przywrócić równowagę zasadowo kwasową. Opowiem, jaki wpływ na nasze życie mają pasożyty i jak je usunąć.

Poruszę też kwestię są kogo najlepsza jest zielona żywność funkcjonalna, czyli jęczmień i chlorella oraz jak ją dawkować, żeby nie przedawkować. Odpowiem na pytania o odchudzanie i sposoby na zmniejszenie obwodu brzucha. Pokażę też dowody z własnego życia i doświadczenia setek ludzi, jak w różnych jednostkach chorobowych ta moja żywność funkcjonalna uratowała nam zdrowie.

Tadeusz Rolnik

Prowadzimy ekologiczne gospodarstwo rolno-pasieczne, wielokrotnie nagradzane. Nasze gospodarstwo zajęło II miejsce w konkursie na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne w kategorii „Ekologia-środowisko”. Zajmujemy się uprawą prastarych odmian zbóż takich jak orkisz, żyto, płaskurka i samopsza. Prowadzimy akcję „Cała Polska piecze chleb”, która budzi w Polakach chęć do pieczenia chleba z prastarych gatunków zbóż. Oferujemy ekologiczne rośliny miododajne i lecznicze z ekologicznej plantacji, produkty pszczele, produkty i półprodukty ze starych odmian zbóż, ekologiczne produkty od innych producentów. W poradach dietetycznych bazujemy na leczeniu jedzeniem. Zależy nam na tym, aby obudzić w ludziach świadomość tego, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka ma zdrowe odżywianie. Już w starożytności Hipokrates głosił: ,,Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.”

Wyciskamy zdrowie z naturalnych produktów, które są dostępne w naszych ogrodach, o których często nawet nie mamy pojęcia.

Prelegenci
Prelegenci

Dorota Pachnik

Naturopata, bioenergoterapeuta, klawiterapeuta, terapeuta manualny, konsultant totalnej biologii.

Andrzej Kawka

Terapeuta Żywieniowo-Dietetyczny Specjalista Medycyny Komórkowej Klawi-Aurikulo-i- kranioterapeuta. Akupunkturzysta, korporalny dietetyk i dietetyk kliniczny, Naturopata.

Prelegenci
Prelegenci

Krzysztof Tonowicz

Poprowadzi wykład / warsztat z prawa naturalnego, składający się z trzech części:

(1) Prawo naturalne w teorii.

(2) Prawo naturalne w praktyce.

(3) Słowiańska władza wiecowa zgodnie z prawem naturalnym. Wskazane jest to, aby udział w wykładzie rozpocząć od samego początku, od części teoretycznej (1).

Adam Bytof

Od 40 lat fascynują mnie niezwykłe możliwości ludzkiego mózgu, naturalne odmienne stany świadomości.

Prelegenci
Prelegenci

Czesław Białczyński

Współczesny pisarz polski, ze Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Wybitny znawca różnych aspektów Słowiańszczyzny i  historii Polski, poeta, filozof oraz wybitny umysł analityczny i  syntetyczny. Autor między innymi kilku książek o  mitologii Słowian, które są tak dobrze udokumentowane, że wraz z  najnowszymi odkryciami naukowymi, całkowicie zmieniły nasze widzenie historii Polski i  Euroazji. Również autor wizji Wolnego Świata Wolnych Ludzi, projektu właśnie realizowanego na Ziemi. Autor monumentalnego blogu Słowiańskiego i  Wolnościowego www.BIALCZYNSKI.PL. Jest uważany za lidera i  ikonę ruchu Wolnościowo-Słowiańskiego w  Polsce, ale stosunkowo rzadko bywa atakowany przez trollów antypolskich, ponieważ częściowo muszą się oni z  tezami Białczyńskiego zgodzić, a  częściowo nie nadążają intelektualnie za jego Całościową Opowieścią (narracją) Dziejów.

Bogusława Hłąd

Na cóż nam tracić energie
…… Na zbędny wysiłek
Nie zmienisz tego co się pojawilo

Bądź cierpliwy….. To co ma się zmienić
Samo się zmieni
……… Jedynie wyjdź na spotkanie zmianom
I płyn z nimi

Nie zmieniaj koryta rzeki
……… Ono dawno wyrzezbione
Wszystko już było i wszystko jest
……. Takie jakie ma być

Nie słuchaj zaniepokojonego umyslu
…… Który będzie szeptal
…. Rusz się… Nie siedź… Rób coś
Życie ucieka

Nigdzie nie ucieknie…. Jest Tobą
…….Życie żyje sobie i obserwuję Siebie

Wszystko już osiągnięte…….JESTEŚ…
……… Zawsze będziesz….
Nigdy nie zgasniesz
……..Kazda rodząca się gwiazda
W każdej chwili….. jest Tobą
……… To zawsze… Ty

Lśnij więc……. Jesteś najpiękniejszym blaskiem Milosci

Kocham Was lśniacy Miłością Piękni Ludzie

B. H. SHAKTI
Jedyna Miłość Jedynego Serca

Prelegenci
Prelegenci

Konrad Słowik

Osteopata z pacjentem pracuje holistyczne co oznacza, że bierze pod uwagę wszystkie znane połączenia w ciele, jak i połączenia umysłu z ciałem (czyli emocje wpływające na ciało).

Regina Sidorkiewicz

Od lat zajmuje się malowaniem i interpretacją Aury. Prowadzi również  Warsztaty na których możemy nauczyć się postrzegania, malowania i interpretacji. W czasie zajęć odnajdujemy odpowiedzi na nurtujące pytania np. o zdrowie, miłość, powodzenie, finanse. Mając tę umiejętność wspierasz swój rozwój, poprawiasz relacje międzyludzkie, masz szanse dokonywać najlepszych wyborów. Autorka pierwszych podręczników o Aurze ”Kolorowy portret duszy” (1998), ”Tajemnice aury ludzkiej”(2008). Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w nauczaniu interpretacji aury i jej uzdrawianiu.

Prelegenci
Prelegenci

Jan Pokrywka

Czy nasze komórki mogą być nieśmiertelne? O mechaniźmie regeneracji telomerów przez stosowanie bajkaliny opowiada Doktor Pokrywka.

Justyna Pettke

Projekt//Cel i jego skutki w naszym teraźniejszym życiu.

Daleka przeszłość, jest jednocześnie twoją teraźniejszością i niedaleką przyszłością.

Wydaje nam się, że decydujemy o tym co chcemy, jak chcemy i z kim chcemy? Jednak to nie do końca jest zależne od nas, a przynajmniej w momencie, gdy działamy z nieświadomości. Metoda Projekt//Cel, której twórcą jest Marc Frechet, jest czymś więcej niż tylko kolejnym narzędziem, to prawo wszechświata i nadrzędna istota naszego działania.

Jeszcze przed twoim poczęciem, w momencie poczęcia, w okresie ciąży i w twoim pierwszym roku życia, zapisały się w komórce, z której ty powstałeś i w twoim ciele, emocje twoich rodziców lub jednego z nich.

Więc, jeśli twoja mama odczuwała silny lęk przed życiem i była pogrążona w depresji, to ty nieświadomie, zacząłeś współodczuwać emocje, które ona czuła, biorąc je za własne odczucia.

Lub jeśli w momencie dowiedzenia się o ciąży z tobą, jedno z rodziców wpadło na pomysł o tym, aby cię abortować, to ty nieświadomie w życiu, będziesz dążył do usunięcia siebie lub śmierci – fizycznie lub emocjonalnie. Będziesz żył na pograniczu życia i śmierci.

Wiele z twoich problemów, z którymi się teraz mierzysz, może mieć zaczątek właśnie w czasie twojego P//C. Bezpłodność, depresja, lęki, natręctwa, odwlekanie, spóźnianie się, ubóstwo, choroby, często są konsekwencją czasu, który jest na samym początku twojego życia, a nawet przed.

Tą metodą pracuję od 6 lat z klientami, osiągając duże sukcesy w procesie zmiany zachowań, eliminowania objawów chorób i wspieraniu w odbudowie poczucia wartości.

Także kochani, do zobaczenia na Festiwalu.

Prelegenci
Prelegenci

Michał Konkel

Z wykształcenia biolog, archeobotanik. Z pasji przyrodnik.

Z zawodu zielarz-fitoterapeuta. Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy-Fitoterapeutów.

Edukator ziołolecznictwa.

prof. Siergiej Czarny

urodzony w Zaporożu uzdrowiciel wykorzystujący słowiańskie metody. Po ukończeniu szkoły uczył się (od 1992 r.) w Charkowskiej Akademii Jogi i  na Uniwersytecie Ajurwedy –szkoła Machariszy Eupatoria (od 2009 r.). Absolwent Zaporoskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego, gdzie uzyskał tytuł doktora habilitowanego. Pracował jako marynarz żeglugi handlowej pod ukraińską banderą. Od 2017 roku pracuje w klinice „Angora” (Ankara, Turcja), w której przekazuje swoją wiedzę uzdrowiciela uczniom. Honorowy profesor Uniwersytetu „LWOWSKI STAWROPIGION”. Współzałożyciel, dyrektor Instytutu Rozwoju Życia „OKO ZIEMI” utworzonego przy Uniwersytecie „LWOWSKI STAWROPIGION”. Specjalizuje się w słowiańskich metodach diagnozowania poprzez ustalenie przyczyny dolegliwości i łańcucha uszkodzeń kolejnych organów. Jego specjalnością jest także uzdrawianie poprzez ustawienie: atlasu (pierwszy kręg szyjny kręgosłupa, uszkodzenia na poziomie powyżej 95 proc.), kręgosłupa (uszkodzenia na poziomie 90 proc.), kości ogonowej (uszkodzenia na poziomie 60 do 70 proc.), czaszki (po urazach). Profesor wykonuje także: masaż słowiański uzdrawiający, naprawiający, ustawienie żeber, jelit oraz podnoszenie jelit (zwłaszcza dotyczy to kobiet po ciąży). Regeneruje też uszkodzenia nerwu trójdzielnego (poprzez zęby ósemki). Specjalizuje się w terapii za pomocą mis tybetańskich: otwarcie, odblokowanie czakr, szyszynki, grasicy.

Prelegenci
Prelegenci

Grzegorz Skura

od 2003 roku uczeń Nikołaja Szerstiennikowa.

W roku 2006 ukończył szkolenie na Instruktora Słowiańskiej Tradycji – prastarej wiedzy Słowian.
Z powodzeniem od lat prowadzi warsztaty pierwszych trzech stopni Mocy Przewodnika, uzdrawiającej mocy naszych słowiańskich przodków

Dyplomowany absolwent trzyletniego studium Psychotronicznego w Warszawie, oraz wielu warsztatów z podobnej tematyki. Zainteresowany tematem i podobnymi od roku 1997… Czynnie praktykujący od 2007.

Warsztaty – Moc Przewodnika

Medytacje.

Indywidualne sesje przywracania zdrowia.

Powiadają, że uciekłem z klubu 27.

Ar_Jan

Nadchodzi sztorm

Ta wiedza poraża

Uczcie się, bo jest już z czego

Ar_Jan prowadzi Akcje Ratowania

Zaginionych na Morzu.

W celu zrozumienia w pełni cytatu powyższych słów, niezbędne jest zrozumienie czym jest Trust – Powiernictwo -Zaufanie. Pojęcie Trust nie jest skodyfikowane w prawodawstwie Rzeczpospolitej i nie jest to przypadkowe lecz świadome działanie.

Pomimo że trusty obowiązują i są zawierane oraz dotyczą nas, nie są częścią prawa w tym kraju, dlaczego? Jeśli coś jest niewyjaśnione, to oznacza że ma być niezrozumiane.

Jeśli ma być niezrozumiałe to wiadomo przez kogo a jeśli jest niedopowiedziane, to też wiadomo przez kogo. Jeśli ktoś wydaje setki ustaw, rozporządzeń i innych, których nikt nie zna (nawet sami autorzy)  i nigdy nie przeczyta bo nie zdąży ale nie publikuje tego, co ważne i wszystkich dotyczy, to też, nie jest przypadek ale kolor prawa.

Prelegenci
Prelegenci

Waldemar Borowski – Święty Grzybóg

Kolorowa bzdura od wesołego szura. Kilo bzdury z kosmicznej czarnej dziury. Jestem bajkopisarzem z dużym stażem. Może też debilem, bo za mało się uczyłem. Wagarowałem zamiast chodzić do szkoły, dlatego że tam były nudne pierdoły. Ziemia jest nieruchoma i płaska, tak mi pokazała Ama Łaska. Autor nie ponosi odpowiedzialności za czyny czytających go gości, oraz za konsekwencje działań pięknych według bajek tu zawartych podjętych. Jestem starożytną duszą, takie poważne być nie muszą. Nie odpowiadam też za żadne pomysły internautów i niedoszłych astronautów. Polecam czytać z przymrużeniem trzeciego oka i do tego między wierszami, a potem twórzcie sobie bajki sami.

Jakub Kuśpit

Prezes Stowarzyszenia Bronimy Munduru – Dla Przyszłych Pokoleń reprezentujący interes i dobre imię funkcjonariuszy służb mundurowych.

Stajemy w obronie własnego sumienia,  czci, godności i honoru naszego, naszych rodzin oraz przyszłych pokoleń.

Prelegenci
Prelegenci

Andrzej Rady

Nasz język jest pierwszym językiem Świata.

Robert Malinowski

Woda alkaliczna zabija raka. Komórki nowotworowe nie mogą żyć w wodzie alkalicznej. Eksperci medyczni zauważyli, że raka nie odnotowano u osób, których organizm był lekko zasadowy (alkaliczny). Okazuje się, że rak nie może rozwijać się w środowisku zasadowym gdzie poziom pH wynosi 7,36 lub więcej. Co najdziwniejsze ale badania wykazują, że wartość pH guzów nowotworowych jest zawsze kwaśne…..

Prelegenci
Prelegenci

Jan Taratajcio

Siergiej Łazariew

Siergiej Łazariew jest znanym autorem, praktykującym filozofem oraz badaczem praw duchowego życia człowieka i ich wpływu na zdrowie i los. Dotychczas ukazały się 34 jego publikacje, które od 1996 roku są bestsellerami i rozeszły się w nakładzie ponad 15 mln egzemplarzy. Książki obrazują ponad czterdziestoletnie doświadczenie w badaniu – zupełnie nowego obszaru wiedzy o człowieku. Jest to synteza nauki i religii, synteza pedagogiki, psychologii i medycyny.

Prelegenci
Prelegenci

Tomasz Józef Kosiński

Urodzony w 1970 roku. Kielczanin. 

Z wykształcenia magister nauk społecznych, z zamiłowania historyk, etnolog i słowianofil. Uczeń prof. Andrzeja Wiercińskiego, antropologa kultury. Zwolennik metody etnograficznej Bronisława Malinowskiego. Były wykładowca akademicki (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach). Kierownik i trener wielu projektów edukacyjno-rozwojowych.

Aktywny społecznik, założyciel i członek kilku organizacji pozarządowych, organizator imprez kulturalnych, wypraw i szkoleń. Popularyzator idei regionalizmu. Fotograf, grafik i webmaster. Licencjonowany pilot wycieczek zagranicznych, pasjonat świadomej turystyki, zwiedził 118 krajów świata na 6 kontynentach. Certyfikowany żeglarz i nurek, sympatyk survivalu, slow life i off-grid. Zna dobrze kilka języków obcych. Czasowo mieszka na Filipinach, gdzie prowadzi ekoresort zgodnie z ideą życia blisko natury.

Wydawca, redaktor, publicysta, pisarz. Niezależny badacz słowiańskich dziejów, propagator wiedzy i tropiciel prawdy.

Tytuł festiwalowej prelekcji to: ”WEDUKACJA, CZYLI PRAWEDA O WĘDACH, LECHACH I SŁOWIANACH”.

Michał Krawczyk

jestem właścicielem marki Santa Maria.

Użytkowe wykorzystanie konopi. Degustacja wina konopnego.

Prelegenci
Prelegenci

Paweł A. Fijałkowski

Zasadźca Eko-osady Brzozówka. W latach 1981 – 1988 drukarz, redaktor i kolporter prasy podziemnej. Działa na rzecz wolności człowieka, niezależny publicysta. Od 2015 roku mieszka na wsi. Wraz z żoną Agnieszką od wiosny do jesieni prowadzi w tej osadzie koncerty, ceremonie, warsztaty i debaty społeczne, na których mistrzynie i mistrzowie dzielą się swoją wiedzą. Aktywista e-Parlamentu Wolnych Ludzi.

Propaguje budownictwo naturalne i osadnictwo nawiązujące do tradycji słowiańskich. Organizator i uczestnik kilku kampanii społecznego nacisku na władze, w tym przeciw 5G, zatruwaniu przyrody, segregacji sanitarnej, ograniczaniu praw obywatelskich oraz na rzecz uwolnienia od wszelkich ograniczeń uprawy

i zastosowań konopi włóknistych.

Streszczenie prelekcji: Opowiem, co mnie zainspirowało, aby

z centrum Warszawy przenieść się do wioski. Nie „uciec” od czegokolwiek… Przeciwnie, aby stworzyć nową jakość: Eko-osadę jako zespół niezależnych domostw (rodzin) pośród lasu, na skraju istniejącej wsi. Mam dużo doświadczeń i opowiem gdzie, z kim i jak założyć eko-osadę. Jak zaprojektować przestrzeń? Jakie są bariery,

a co sprzyja powstawaniu takiej małej społeczności? Jakie to ma znaczenie w obecnych, czasach?

Łukasz Tulej Toolay

Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni. Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS).

W tym roku zrobię wieczorną prelekcję podróżniczą o Amazonii i przetrwaniu w podróży. W ciągu dnia poprowadzę spacer przyrodniczo survivalowy, w sumie dla całych rodzin, podczas którego odkryjemy co bałtowskie lasy mają do zaoferowania, jak można wykorzystać otoczenie by godnie przetrwać, spróbujemy także kilka indiańskich trików.

Prelegenci
Prelegenci

Mykohabitat Monika Popiołek

-Ostrowska i Łukasz Ostrowski.

Małżeńskie przedsięwzięcie pasjonatów grzybów, które obrało sobie za cel szerzenie wiedzy o właściwościach grzybów leczniczych poprzez działalność edukacyjną, ale również wytwórczą. Sami hodują i zbierają grzyby, z których przyrządzają bezkompromisowe ekstrakty lecznicze.

Monika Popiołek-Ostrowska- z zawodu tłumacz, a obecnie dokształca się na studium o grzybach leczniczych w Anglii kończących się dyplomem honorowanym przez Rejestr Praktyków Mykoterapii w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jej znajomość grzybów dotyczy również rozpoznawania i nazywania gatunków mykobioty Polski, a ostatnio i Kambodży. Większość wiedzy o grzybach leczniczych gromadzi przez czytanie publikacji naukowych, literatury zagranicznej oraz uczestnictwem w konferencjach tematycznych. Fascynuje się światem grzybów w jego wszechobecności i ciągłości na horyzoncie czasu a w kontekście medycznym synergistycznym działaniem grzybów na ciało, umysł i ducha.

Na Festiwalu dowiesz się o synergistycznym działaniu leczniczym grzybów na ciało, umysł i ducha. Poznasz gatunki grzybów leczniczych występujących w Polsce i jakie mają one zastosowanie w leczeniu chorób w ujęciu akademickim i tradycyjnym. Dowiesz się jak przyrządzić preparaty z grzybów metodami domowymi.

Piotr Kudrycki

Wydawnictwo „Slovianskie Slovo” (czyt. słowiańskie słowo) założył i prowadzi Piotr Kudrycki – z zamiłowania rzeźbiarz i miłośnik tego, co słowiańskie, nasze tradycyjne. Wegetarianin. Jest orędownikiem wszystkiego, co jest związane z naturą.

Prelegenci
Prelegenci

Tomasz Kudła „Leśni Ludzie”.

Od zawsze kochamy biwakować w lesie. Palić ogniska, grać na gitarze, piec kiełbaskę. Wiecie… tak jak było kiedyś w harcerstwie. No cóż lubimy to i praktycznie co weekend jesteśmy w lesie aby miło na łonie natury spędzić czas. Tomasz Kudła, ma wieloletnie doświadczenie w bushcrafcie i jest wielkim entuzjastą survivalu, myślistwa i turystyki. Prelekcja: Rozwój bushcraftu i turystyki w Polsce oraz program lasów państwowych zanocuj w lesie.

Karolina Drela i Armin Gajdzik „Patrons Of Light”.

Od wielu lat zajmujemy się pracą energetyczną z kryształami, od praktyków i specjalistów zajmujących się kryształami poznawanych na międzynarodowych giełdach minerałów uczyliśmy się podstaw. Praktycznie od zawsze szło to w parze z przekazywaniem tej wiedzy dalej, uświadamianiem ludzi wokół nas. Tworzyliśmy talizmany dla siebie i bliskich nam osób, jeszcze nieświadomie układaliśmy mandale kryształowe i układaliśmy kryształy na naszych ciałach w celach energetyczno-terapeutycznych. Najpierw intuicyjnie- nieświadomie, później krok po kroku odkrywaliśmy przez doświadczanie cudów tę niesamowitą wiedzę. Widzieliśmy efekty działań energii kryształowych w naszym życiu, zestawialiśmy z tym, co już wiemy o pracy energetycznej w ogóle i poczuliśmy powołanie do tego, by wyjść z tą wiedzą i doświadczeniem i magicznymi wyrobami do ludzi. Dlatego właśnie oficjalnie zaczęliśmy działać pod marką „Patrons Of Light”. Na co dzień przekazujemy wiedzę na temat kryształów, tworzymy kryształowe miejsce mocy, energetyczny szpital dla straumatyzowanych kamieni, które regenerują się i dochodzą do swej pełnej mocy oraz wykonujemy  wysokoenergetyczną biżuterię z kamieni naturalnych, darów natury. Ponieważ wiemy, jak ważna jest energia danego kryształu, pozyskujemy najczystsze energetycznie, wydobywane z szacunkiem często przez naszych znajomych okazy różnych minerałów. To wszystko są nasi bracia, wspaniałe istotki uczące i wspierające ludzi w drodze zwanej życiem.

Prelegenci
Prelegenci

Mam na imię Jelena Bojda.

Jestem mamą dwóch dziewczynek które w dużej mierze przyczyniły się do tego bym była tu, gdzie jestem.

Jestem aktywną działaczką w szeroko pojętej wolności, mój aktywizm znalazł finał kiedy organizm odmówił posłuszeństwa nie chcąc ciągle walczyć.

Z ratunkiem w moim życiu pojawił się post, doświadczyłam przepięknego stanu samo uzdrowienia.

Fizycznie i psychicznie byłam przede wszystkim ze sobą, z moimi słabościami i elementami które były do pracy.

Każdy z nas ma zdolność samo uzdrawiania, moja choroba nigdy nie powróciła, ból jaki mi towarzyszył każdego dnia, odszedł.

Od tej pory jestem z moim ciałem jednością, słucham go uważnie. Post pozwolił mi nawiązać kontakt ja i ja, mam poczucie, że mocno zawdzięczam mu mój domowy poród bez asysty.

Potęga leczenia poprzez poszczenie powinna być często głoszona, daje ona niesamowite efekty, fizycznie jak i na poziomie duchowym.

Cieszę się, że będę mogła opowiedzieć o moich doświadczeniach, zainspirować i dać do myślenia. Na co dzień tworzę rękodzieło- pracuje z kamieniami, wspieram ludzi, głoszę i uświadamiam prawdę którą miałam zaszczyt odkryć.

Milena Michalak

Jestem z wykształcenia Biologiem, Genetykiem, pracowałam w laboratorium UJ i badałam komórki macierzyste. Obecnie czerpie z wiedzy akademickiej lecz zajmuję się również szeroko rozumianą Neuropatią oraz wpływem środowiska na nasze geny czyli Epigenetyką. Środowiskiem jest tutaj woda, którą pijemy, składniki odżywcze,  mikroelementy czyli szeroko rozumiane odżywienie komórki ale również ogromny wpływ na ekspresję naszych genów mają myśli człowieka, przekonania, schematy rodowe.

Prelegenci
Prelegenci

Monika Patrycja Patkowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych mgr Zarządzania projektami, a w lipcu podchodzę do obrony pracy magisterskiej na drugim kierunku, bo psychologii.

Prowadzę stronę Zakątek szeptuchy oraz fanpage na Facebooku o nazwie Szeptucha.

Od ponad 6 lat Mieszkam w Bieszczadach pasjonuje się wierzeniami dawnych Słowian, psychologią, ludzmi i lubię łazić po górach🙂. Pracuję również jako redaktor dla miesięcznika zdrowie bez leków oraz w radio odzew z Krakowa.

Ireneusz Mielec

Swoją przygodę z Feng Shui rozpoczął ponad 30 lat temu. W swojej pracy korzysta z umiejętności i wiedzy zdobytej na wielu kursach z zakresu Feng Shui oraz radiestezji, Rejki, Metody Silvy. Około 15 lat zajmował się karate, najpierw jako uczeń a następnie instruktor, poznał również jogę. W 2002 roku z wyróżnieniem ukończył Akademię Feng Shui. Jest aktywnym ekspertem wykonującym profesjonalne ekspertyzy dla firm i osób prywatnych. W dowód uznania za jakość ekspertyz trzykrotnie otrzymywał tytuł „Eksperta Roku”.  Ukończył studia Architektura Wnętrz oraz Malarstwo Sztalugowe. W wykonywaniu ekspertyz Feng Shui posługuj się sprawdzonymi narzędziami są nimi System Czterech Filarów Przeznaczenia, system analizy oparty na Bagua (Szkoła Życiowych Ąspiracji), System wywodzący się z Buddyzmu Tybetańskiego Szkoła Czarnych Czapek, Bazhai Pai, Szkołą Formy (Xing Fa), Szkołą Kąpasu (Li Fa) oraz najnowsze zdobycze nauki psychofizjologie widzenia, ergonomię, psychologię i radiestezję.

Prelegenci
Prelegenci

Małgorzata Włodarczyk

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od lat zajmująca się zagadnieniem duchowości i oddziaływania energii przestrzeni. Jest dyplomowaną bioterapeutką. Prowadziła zajęcia z zakresu relaksacji podczas pobytu w Holandii, ukończyła specjalistyczne kursy w tym zakresie. Ukończyła Studium Terapii Naturalnych we Wrocławiu. Pobierała naukę u propagatorki i nauczycielki Kronik Akaszy Gabrielle Orr, ukończyła kurs podstawowy i zaawansowany. Z dużymi sukcesami wykonuje na co dzień odczyty dla osób potrzebujących rozwiązania problemów w związkach, rodzinnych, finansowych i pragnących powrócić do zdrowia. Opracowała swój autorski program terapeutyczny i przekazuje wiedzę na temat możliwości jego wykorzystania. Harmonijnie łączy ciało, duszę i umysł poprzez praktykę „Tańca 5 Rytmów” i codzienne życie. Autorka nowatorskiej metody „Taniec Pięciu Żywiołów”.

Karolina Prokocka

Duchowe szydełkowanie – splot twórczości i transformacji.

Prelegenci
Prelegenci

Kamila Dragan Konopna Terapeutka

Pacjentka Medycznej Marihuany, która wyszła z uzależnienia od opioidowych leków przeciwbólowych, pokonała ból związany z Endometriozą, zaszła w ciążę i urodziła zdrowego synka – a to wszystko dzięki cudownym roślinom jakimi są Konopie 🌱

Od ponad roku Terapeutka Konopna, zajmująca się pomocą w leczeniu schorzeń kobiecych, a także bólu.

Opowiem jak na przestrzeni wieków Konopie służyły kobietom w odzyskaniu zdrowia, przedstawię literaturę naukową na temat leczenia wielu schorzeń kobiecych przy pomocy fitokannabinoidów i wspomnę jak ważną rolę pelni Układ Endokannabinoidowy zapewniając przetrwanie gatunku.

Na koniec dodam parę przykładów z mojego życia – jak Konopie mi pomogły oraz ciągłe pomagają 💚.

Monika Juraszek

„Wspieram ludzi w ich procesach powracania do prawidłowego działania i cieszenia się życiem. Pomagam odkryć źródło potencjału energii i nauczyć się jak płynąć z jego nurtem.

W swojej pracy skupiam się na tak zwanej „złotej trójcy” na napięciach emocjonalnych w ciele, zblokowanej przestrzeni serca, oraz na aktywnych programach umysłu, stosując jedynie naturalne metody samo uzdrawiania, które część z nich opracowałam na podstawie własnych doświadczeń.”

Przez ponad 20 lat zmagała się na poważną i przewlekłą chorobą jaką jest epilepsja i depresja. Dziś wolna od farmakologii, zdrowa i pełna energii kobieta, o której bez wątpienia można powiedzieć, że odkryła moc potencjału umysłu i serca, a świadectwem tego jest jej historia. Dzięki wieloletniej pracy nad sobą i poszukiwaniu wewnętrznej prawdy, stworzyła metodę „Świadomego głębokiego oddechu”, którą przekazuje na swoich warsztatach i w pracy indywidualnej z drugim człowiekiem. Inicjatorka poważnych zmian w środowisku akademickim zwłaszcza w dziedzinie neurologii. Pomogła wielu ludziom odzyskać wiarę i siły do życia.

Twórczyni metody art.-terapeutycznej „Malowanie w polu serca”. Autorka książki „Sekrety zdrowego i pięknego umysłu”. Mentorka osób zmagających się z depresją i wysoko wrażliwców. Art.-terapeutka, hipoterapeuta, absolwentka naturalnego uzdrawiania metodą MIKAO USUI – REIKI.

Jej motto : „Moją inspiracją jest życie, moją religią jest natura, moją siłą jest serce i umysł.”

Prelegenci
Prelegenci

Paulina Kroplewska-Kurach

Oczyszczanie ciała i duszy z pomocą olejków eterycznych.

Agnieszka Siemianów Szkarłat i Krzysztof Szkarłat

Jako profesjonalni trenerzy z dużym doświadczeniem, z powodzeniem wykorzystujemy metodę Davida Hawkinsa w pracy z naszymi klientami. Prowadzimy sesje indywidualne, a także warsztaty stacjonarne i online, które zawsze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Technika Uwalniania pomaga w osiągnięciu równowagi emocjonalnej, zwiększeniu samoświadomości i poprawie relacji międzyludzkich. Przybliżymy uczestnikom festiwalu techniki, które pozwolą na skuteczne i trwałe uwalnianie emocji, dzięki czemu będą mogli cieszyć się życiem w pełni, a co najważniejsze przypomną sobie o własnej mocy i naturalnej umiejętności radzenia sobie z emocjami.

Prelegenci
Prelegenci

Martyna Szczykutowicz

Prelekcja na temat pracy ze zwierzętami mocy szczególnie naszymi rodzimymi co jest misją mojego cyklu. A mój cykl też się skupia wokół stworzeń najbliższych naszej słowiańskiej ziemi.

Skontaktuj się z nami

Zostań prelegentem

Wykładowcy – Prelegenci :

Zapraszamy prelegentów dziedzin związanych z tematami festiwalu

do podzielenia się z uczestnikami swoją wiedzą.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: festiwal@jestesmyjedno.pl