Strefa Dzieci


Nazywamy się Kreuj Uśmiech i zajmujemy się organizacją muzycznych warsztatów dla dzieci, w skład naszych warsztatów wchodzą dodatkowo bańki mydlane, malowanie buziek (eco farby), tatuaże – henna/farby zmywalne eco, gdy docieramy na miejsce rozstawiamy dla dzieci przestrzeń sceniczną, mikrofony, głośniki, instrumenty (djembe, ukulele, gitary – basowa, klasyczna, dzwonki chromatyczne, tamburyna itp) Tworzymy z dziećmi piosenki na żywo, uczymy podstaw gry na instrumentach, całą przestrzeń dla dzieci nazywam małą sceną z uwagi na sprzęt jaki przywozimy na miejsce, przez cały czas trwania warsztatów dzieci mogą wejść na swoją własną scenę, śpiewać, tańczyć uczyć się gry instrumentach 🙂 
W programie między innymi: 

– Warsztat pt. „Jak zostać Dj”
– Warsztat pt. „Stwórz własną melodię”
– Warsztat pt. „Nagraj to sam”
– Warsztat pt. „Zostań beatboxerem” 
– Warsztaty z baniek mydlanych 
– Malowanie buziek / magiczne tatuaże.

SŁOWIAŃSCY SUPERBOHATEROWIE

Warsztaty artystyczne dla dzieci, które przeniosą nas w świat słowiańskich mitów i baśni. Ekologiczne zajęcia, w trakcie których stworzymy niepowtarzalne stroje, przerabiając i malując nasze stare ubrania. Porozmawiamy o postaciach występujących w wierzeniach i mitach mieszkańców naszego regionu.

Słowiańscy Superbohaterowie to autorski projekt warsztatów dla dzieci w wieku szkolnym promujący kulturę Słowian w oparciu o zajęcia plastyczne z upcyklingu odzieży.

Warsztaty te łączą ekoedukację i zabawę sztuką z promocją naszej rodzimej kultury słowiańskiej. Połączenie tych elementów tworzy dla dzieci przestrzeń do kreatywnego i nieograniczonego wyrażania siebie.

Strefa Dzieci
Strefa Dzieci

Wioska Mojego Plemienia i Rytmu Jedności – przygotowujemy program animacji i integracji dla rodzin z opcją dodatkowo płatnej opieki nad dziećmi podczas gdy rodzice będą uczestniczyć w warsztatach. Będzie to coś w rodzaju klubiku z różnymi atrakcjami i zajęciami działającego w określonych godzinach.