Ceremonie i Warsztaty
Davina Reeves Ciara Therapeutic Mama.

Davina Reeves-Ciara (Therapeutic Mama):

Prowadzi warsztaty oddechowe emocjonalnego leczenia metodą Biodynamic Breathwork Trauma Release.

Ceremonie i Warsztaty
Żarna – technika oczyszczająca.

Żarna Słowiańska Ceremonia Oczyszczająca.

Jest to Starosłowiańska Ceremonia wywodząca się ze Słowiańskiej Tradycji Północy

W ćwiczeniu tym w jego opisie znajdziemy Cztery Strefy w które wchodzimy ruchem swego ciała, gestem “pod nurkowania” do przodu.

Ruch ten wykonywany może być tylko nieznacznie ciałem fizycznym, równocześnie w myślach, mentalnie, wyobrarzeniowo z takim samym skutkiem np. w pozycji siedzącej.

Strefa Żaren:

Mentalnie uruchamiamy dwa kręgi mocy.

Pierwszy okrąg zewnętrzny za plecami w zamkniętym kręgu osób trzymających się za dłonie, powoli zaczyna obroty w prawą stronę. Zgodnie z ruchem ziemskim/zegara – Odczucie z zewnątrz na plecach.

Drugi krąg w środku grupy ludzi powoli zaczyna obroty w lewą stronę – Odczucie na klatkach piersiowych. Znajdujemy się w strefie Żaren, te dwa kręgi obracając się, mielą jak w prawdziwych żarnach wszystkie nasze negatywy, stresy, napięcia, emocje, zmartwienia, spaliny energetyczne, uroki, złorzeczenia, itp. które rzucono na nas. Skutecznie czyści i odcina nas od osób które wtargnęły i zaczynają penetrować naszą energetykę, istotę.

Ceremonie i Warsztaty
Alina Ananda Kummer – Kreowanie Nowej Rzeczywistości.

Moc Szamańskiej Radości.

Wyobraź sobie, że wszystko jest dla Ciebie możliwe. Masz moc tworzenia własnej rzeczywistości, w której jest miłość, radość i spokój.

W czasie tego spotkania poczujesz się kreatorem swojego życia, gdzie uśmiech jest od rana do wieczora, a wdzięczność na stałe gości w Twoim radosnym sercu. Odczujesz wszechogarniające cię szczęście.

Odpowiesz sobie na pytania:

– Jaki będzie mój świat, w którym chcę od teraz żyć?

– Kim będę w Nowym Świecie?

– Co będzie tam dla mnie ważne?

– Z kim zechcę go dzielić?

– Czym będę się zajmował?

Poprowadzę Cię tak, byś z lekkością mógł odpowiedzieć sobie na wszystkie pytania. Przy rytmicznym dźwięku szamańskiego bębna i medytacji odnajdziesz Drogę Radości i z łatwością stworzysz swój Nowy Świat. Wzmocnieniem procesu będzie medytacja, radość i szamańskie dźwięki gongów, mis tybetańsko – nepalskich, szamańskiego bębna i dzwonków.

Ceremonie i Warsztaty
Dawid i Natalia

Natalia Sobótka & Dawid Blejder

Muzyk idący mocno w nurcie muzykoterapii, eksploruje relaksacje wykorzystując wibracje poprzez pracę z kamertonami, misami tybetańskimi i własnym głosem.

Naturoterapeutka, która w swojej pracy łączy techniki medycyny wschodniej i zachodniej. Pasjonatka tańca oraz terapii ruchem.

Wspólnie doświadczają pracy z ciałem na wielu poziomach. Zauważyli jak ważnym jest, by każdy miał podstawowe narzędzia do pomocy sobie i najbliższym w zaciszu własnego domu. Opowiedzą jak działać z użyciem kamertonu przy przebodźcowaniu i stresie oraz manualnie przy bólach brzucha czy głowy. Chcieliby usiąść wspólnie i porozmawiać o otwartości na drugą osobę, gdy jest w potrzebie.

Często jako najbliższe istoty otulając ukochanych ciepłem, opieką, a przy tym wykorzystując odpowiednie narzędzia jesteśmy w stanie ulżyć im najskuteczniej.

Nazwa warsztatu: Jak pomóc bliskim w domu w przypadku podstawowych dolegliwości- praca z kamertonem i masażem.

Ceremonie i Warsztaty
Paprodziad – Włodek Dembowski.

Paprowędrówka

Dwugodzinny, harmonizujący z przyrodą spacer z Włodkiem Dębowskim po okolicach Festiwalu „Wszyscy Jesteśmy Jedno”.

Ceremonie i Warsztaty
Sandra Maria i Marcin czyli Emiji

Sandra Maria i Emiji (V Stronę Słońca) to duet.

Ceremonia jest procesem. Uczestników zapraszamy, by położyli się na matach, zamknęli oczy i weszli w kontakt ze swoim oddechem, ciałem, sercem i poddali się temu, dokąd zabierze ich muzyka i śpiew. Cały proces ceremonii muzycznej przeprowadzany jest w bezpiecznej przestrzeni przyzwolenia na to, by doświadczać w pełni tego, co uwalnia się w czasie procesu. Kiedy pozwalamy odczuciom płynąć, kiedy nie stawiamy im oporu, kiedy poddajemy się w zaufaniu TEMU, CO JEST – w naszej duszy i ciele następuje proces uleczania tego, co woła o uwagę, tego, co zaniedbane i nieutulone.

Ceremonie i Warsztaty
Żaneta i Dawid Forreiter [d.a.v.e]

Podróż do siebie

Emocje – jak sobie z nimi radzić, połączone z uwalniającym tańcem
Żaneta poprowadzi was przez proces zrozumienia emocji, które są naszym
drogowskazem. Podzieli się innowacyjną metoda EFT – Technika Wolności
Emocjonalnej, dzięki której nauczysz się zarządzać własnymi emocjami.
Przeprowadzi sesję EFT, a później połączycie się z uwalniającą muzyką,
do której zaprosi Was d.a.v.e. Oddając się medytacji ze sobą, przy sobie, w sobie.
To będzie podróż, dzięki której poczujesz się ważny, kochany i zauważony.

Ceremonie i Warsztaty
Marta Kłonica

„Wytańcz Siebie”

Warsztaty tańca w kręgu z elementami świadomego ruchu.

Serdecznie zapraszam na warsztaty tańca w kręgu oraz pracy z ciałem w ruchu swobodnym i prowadzonym, z elementami choreoterapii, uwalniające ekspresję ruchową oraz emocjonalną.

Dla kogo?

*Dla osób poszukujących formy tańca i ruchu odbiegających od szablonów, którzy chcą pogłębić świadomości własnego ciała oraz spędzić czas w ruchu i tańcu.

*Dla osób, które szanują intymność spotkań i doceniają wspólną przestrzeń na rozwój

Pamiętaj! Nie musisz „umieć” tańczyć by wprowadzać ciało w ruch:)

Ceremonie i Warsztaty
Żaneta Kłonica – gimnastyka słowiańska.

Gimnastyka słowiańska.

Instruktorki Gimnastyki Słowiańskiej w tradycji Białoruskiej poprowadzą warsztat dla kobiet, na którym zaprezentują praktykę, przekazywaną sobie przez kobiety od dawna.

Gimnastyka Słowiańska jest dla kobiet o dowolnym poziomie sprawności fizycznej, które chcą poczuć się lepiej w swoim ciele, zadbać o swoją sylwetkę, elastyczność ciała  oraz wzmocnić mięśnie kręgosłupa i dna miednicy. Kobiety praktykujące regularnie gimnastykę słowiańską stają się pewne siebie, naturalnie kobiece i świadome tego czego chcą.

Podczas warsztatu Gimnastyki Słowiańskiej dowiesz się:

·       jak ją praktykować w zgodzie z przekazami etnograficznymi,

·       dlaczego jest tak zbawienna dla ciała i ducha,

·       jakie są podstawowe ćwiczenia i ustawienia.

Hasło przewodnie: Poczuj się lepiej, naturalnie, kobieco i pewnie. Zadbaj o swoją sylwetkę, elastyczność ciała. Wzmocnij mięśnie kręgosłupa oraz dna miednicy.

Ceremonie i Warsztaty
Bardo Sound

Bardo Sound

Ich pasją jest muzyka. Bardo Sounds to wyjątkowa kąpiel w dźwiękach mis tybetańskich, hipnotycznych mis kryształowych, a także gongów. Całość dopełniają kojący bęben oceaniczny, kij deszczowy, a także inne instrumenty. Wszystko połączone w dźwiękową historię graną z poziomu serca, która przywróci w Was i Waszej przestrzeni spokój i harmonię.

Ceremonie i Warsztaty
Wojtek Kasperek

Wojtek Kasperek

Dźwiękoterapia polega na stymulacji organizmu i pobudzaniu przewodnictwa nerwowego falami dźwiękowymi.

To koncert relaksacyjny z użyciem instrumentów wibroaktustycznych i perkusyjnych, w tym:

Mis dźwiękowych o kojących dźwiękach, handpada wywołującego i uwalniającego emocje, gongów przenoszących nas do kosmicznych przestrzeni, dzwoneczków Koshi i Zaphir o bajkowych dźwiękach.

Pozwól sobie na chwile wytchnienia, doświadcz rozluźnienia i lekkości poczuj się młodziej, zdrowiej i doładuj się pozytywną energią podnosząc swoje wibracje.

Chciałbym w formie koncertu sprawić byś i Ty

 mógł poczuć to co Ja, a może i postawić o krok dalej. Każdy z nas dzisiaj potrzebuje relaksu i wyciszenia, puszczenia kontroli trochę luzu i ciepła. Dźwiękoterapia to nie tylko kombinacja prostych i melodyjnych dźwięków, ale to Historia pisana poprzez „Dźwięki”. Przyjdź i sprawdź na sobie jakich zmian w swojej rzeczywistości możesz dokonać.

Ceremonie i Warsztaty
Mareek Tomczak

Mareek Tomczak

W ŚWIĘTYM GONGU JEST WSZYSTKO CZEGO ZAPRAGNIESZ. ŚWIĘTY GONG uwalnia od lęku, rozbraja strukturę ego, jesteś czysty jak nowonarodzone niemowlę pozbawione przekonań, bezbronne ale dlatego, że otaczający Cię świat jest całkowcie bezpieczny, wreszczie bez winy bo czemóż niemowlę miałoby być winne?

Zaufałem ŚWIĘTEMU GONGOWI całkowicie i ON prowadzi mnie przez życie, w miejsca i do ludzi o których jeszcze wczoraj nie miałem bladego pojecia, że istnieją. Czasami się boję i chcę uciekać jak mały chłopiec ale za chwilę lęk ustępuje i pojawia się ciekawość i radość małego dziecka.

To tak jakbyś był na początku swojej drogi, czyż to nie jest zachęta do życia wiecznego?

Ceremonie i Warsztaty
Eryk Bednarz

Warsztat bębniarski

to muzyczna metafora pracy zespołowej a zarazem jeden z najskuteczniejszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na integrację.

Prowadzę szkółkę gry na bębnach, Warsztaty Bębniarskie, fb. Bębny Kunta- Kinte.  Lubie jazz i wszelakie pozytywne aranżacje, góry, mazury, jachty, nurkowanie, capoeirę… Jestem też fanem sztuki, francuskiej kuchni i wina…

Również rzeźbię wspaniałe bębny robię i grywam koncerty…

Ceremonie i Warsztaty
Krzysztof Bubel

Krzysztof Bubel

Ceremonia gongów w połączeniu z ćwiczeniami oddechowymi kundalini jogi otwierającymi czakry na tegorocznym Festiwalu.

Posiadam piękną kolekcję 10 gongów Tone of Life i Paiste oraz niezliczoną ilość instrumentów relaksacyjnych.

Nauki gry pobierałem u najlepszych nauczycieli :Don Conreaux ,Aidan McIntyre, Surana Mojca Malek oraz Michael Pluznick.

Byłem uczestnikiem bicia rekordu Guinessa w grze na 200 gongach w Londynie.

Dałem setki koncertów w kraju i za granicą.

Ceremonie i Warsztaty
Justyna Pettke

Zapraszam Cię, w głęboką podróż, w głąb siebie – kilkugodzinny ,,Krąg Mocy”.

Nazywam się Justyna Pettke i Jestem tą, która łączy. Od lat, prowadzę sesje intuicyjne i warsztaty, w które wplatam różne techniki. Wspieram w komunikacji, odbudowie własnego, niezachwianego kręgosłupa i uzdrawianiu ran powstałych na skutek traum: rodowych/rodzinnych/partnerskich. Tworzę kręgi mocy, wspólnoty.  Jestem praktykiem, więc jeśli z czymś do ciebie przychodzę, to wiedz, że najpierw sprawdziłam to na sobie. I oddzieliłam ziarno od plew, by przyjść do ciebie, z najwartościowszymi nasionami, które wspólnie z tobą, w tobie zasiejemy. Moim celem jest, budowanie zaufania do samej siebie, w czym wesprę i ciebie.

Ceremonie i Warsztaty
Kokopelli Spirit

Kokopelli Spirit – Jest Muzyką, a Muzyka jest nim Łukasz.

Multiinstrumentalista, wokalista ~ za co się złapie ~ zamienia w Muzykę.

Czasem wygląda to zabawnie, gdy jego w ręce wpadną schody lub metalowa poręcz obok nich. Muzyka, którą gra jest magiczną miksturą z pogranicza Etnotechno , Movement Medicine , a nawet House, gdy tempo dostatecznie się rozkręca. Wszystko uwzbogaca na żywo swoim wokalem oraz wieloma instrumentami m.in. fletem rdzennych mieszkańców Ameryki, melodyką, looperem, djembe.

Dodaj do tego wszystkiego mega kolorowego, słonecznego Gościa występującego w szatach z malunkami na twarzy i masz…… Magiczna mikstura gotowa…. Kokopelli Spirit jest również muzykoterapeutą, dlatego jego intencją jest ,aby ludzie pokochali życie poprzez Muzykę oraz kontakt z Nią. Koncert to podróż poruszająca wszystkie centra energetyczne ~czakry~. Słuchając , śpiewając i tańcząc poruszysz swoim ciałem, umysłem i duszą.

Ceremonie i Warsztaty
Acupres Boards Paweł Obolewicz

Warsztat „Jak przekroczyć swoje granice” to unikalna okazja, aby przekroczyć własne limity i odkryć nowe możliwości umysłu i ciała. Podczas warsztatu usprawnisz pracę narządów wewnętrznych i rozbudzisz energie życiową dzięki praktyce stania na gwoździach i akupresurze stóp i dłoni. Nauczysz się jak rozluźnić ciało i uwolnić emocje oraz przejść poza ograniczenia umysłu. Staniesz na gwoździach i poczujesz moc!

Warsztat będzie prowadzony przy akompaniamencie instrumentów służących do dźwiękoterapi (misy tybetańskie, kryształowe, gongi) co znacząco wpłynie na pogłębienie doświadczenia i wzmocni poczucie odprężenia.

Nie zwlekaj, dołącz do nas i odkryj w sobie nieznane dotąd możliwości! Zapewniamy przyjazną atmosferę, profesjonalne wsparcie i doświadczonych prowadzących, którzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele.

Ceremonie i Warsztaty
Karina Lipska

Sesja świadomego oddechu.

To forma kontaktu z własnym ciałem poprzez świadomy oddech. To dynamiczny proces wspierający samoregulację organizmu i psychiki. Sesje zalecane są osobom bardzo aktywnym umysłowo, które cierpią z powodów bólu głowy, napięć, chronicznego zmęczenia.

Rebirthing jest techniką oddychania, która ma na celu uwalnianie stresu, traum i negatywnych emocji poprzez świadome skupienie na oddechu. Technika ta jest stosowana jako sposób na zmniejszenie napięcia emocjonalnego i uzyskanie większej świadomości siebie.

Jak wygląda grupowa sesja oddechowa?

Sesja polega na intensywnym oddychaniu tzw. oddechem połączonym (odmiennym niż to codzienne). W trakcie spotkania oddycha się intensywnie 45 minut, po czym następuje czas integracji ok. 30 minut. Podczas sesji ciało intensywnie się dotlenia. Technika rebirthing wymaga, uważności na oddychaniu i uważności na odczuciach płynących z ciała.

Na sesję należy przyjść w wygodnym stroju nie krępującym ruchów (oraz np. z matą do jogi).

Ceremonie i Warsztaty
Roman Daniel Gapczyński

Garbowanie tradycyjne skóry.

Ceremonie i Warsztaty
Włodzimierz Adam Osiński „Ars Libra”.

Trzygodzinny wieczór transowy odkrywamy nasze słowiańskie wcielenia 4 sesje odblokowujące energię z poprzednich wcieleń.

Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika „Czwarty Wymiar”, uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych. Szamańskich rytuałów oraz techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła. Innymi jego szamańskimi nauczycielami byli Margit Bohdalek oraz peruwiański szaman Gerardo Pizarro.

Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy. Prowadzi warsztaty szamańskie oraz zajęcia Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

Ceremonie i Warsztaty
Garncarz
Sebastian Kozłowski

Warsztaty garncarskie.

Ceremonie i Warsztaty
Agnieszka Pamuła

Warsztat połączony  z wykładem Ty i Twój Głos.

Kompozytorka, wokalistka, pianistka, pedagog, chórmistrz.  Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie. Ukończyła liczne kursy i nadal kontynuuje naukę m.in. w Laboratorium Głosu u Olgi Szwajgier, w Instytucie Theta Healing, kursy widzenia i malowania aury u Reginy Sidorkiewicz oraz  jako Profesjonalny Praktyk Oddechu w Certyfikacji, Breathworker w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Komponuje własną muzykę. Pisze teksty i aranżacje do swoich piosenek, które wykonuje w duecie ze swoją siostrą bliźniaczką, Anną Pamuła. Pisze wiersze oraz prowadzi autorskie warsztaty ,,Ty i Twój Głos”, na których tłumaczy wpływ psychoemocjonalności, duchowości, świadomości i przekonań, na brzmienie głosu. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Na warsztatach pokazuje, że każdy człowiek ma głos, jest muzykalny, potrafi śpiewać i ma poczucie rytmu, wystarczy tylko odrobina zachwytu, cierpliwości i uważności.

Skontaktuj się z nami

Poprowadź ceremonię/warsztat