Ceremonie i Warsztaty
Żarna – technika oczyszczająca.

Żarna Słowiańska Ceremonia Oczyszczająca.

Jest to Starosłowiańska Ceremonia wywodząca się ze Słowiańskiej Tradycji Północy

W ćwiczeniu tym w jego opisie znajdziemy Cztery Strefy w które wchodzimy ruchem swego ciała, gestem “pod nurkowania” do przodu.

Ruch ten wykonywany może być tylko nieznacznie ciałem fizycznym, równocześnie w myślach, mentalnie, wyobrarzeniowo z takim samym skutkiem np. w pozycji siedzącej.

Strefa Żaren:

Mentalnie uruchamiamy dwa kręgi mocy.

Pierwszy okrąg zewnętrzny za plecami w zamkniętym kręgu osób trzymających się za dłonie, powoli zaczyna obroty w prawą stronę. Zgodnie z ruchem ziemskim/zegara – Odczucie z zewnątrz na plecach.

Drugi krąg w środku grupy ludzi powoli zaczyna obroty w lewą stronę – Odczucie na klatkach piersiowych. Znajdujemy się w strefie Żaren, te dwa kręgi obracając się, mielą jak w prawdziwych żarnach wszystkie nasze negatywy, stresy, napięcia, emocje, zmartwienia, spaliny energetyczne, uroki, złorzeczenia, itp. które rzucono na nas. Skutecznie czyści i odcina nas od osób które wtargnęły i zaczynają penetrować naszą energetykę, istotę.

Ceremonie i Warsztaty
Moc szamańskiej radości – Kreowanie Nowej Rzeczywistości.

Moc Szamańskiej Radości.

Wyobraź sobie, że wszystko jest dla Ciebie możliwe. Masz moc tworzenia własnej rzeczywistości, w której jest miłość, radość i spokój.

W czasie tego spotkania poczujesz się kreatorem swojego życia, gdzie uśmiech jest od rana do wieczora, a wdzięczność na stałe gości w Twoim radosnym sercu. Odczujesz wszechogarniające cię szczęście.

Odpowiesz sobie na pytania:

– Jaki będzie mój świat, w którym chcę od teraz żyć?

– Kim będę w Nowym Świecie?

– Co będzie tam dla mnie ważne?

– Z kim zechcę go dzielić?

– Czym będę się zajmował?

Poprowadzę Cię tak, byś z lekkością mógł odpowiedzieć sobie na wszystkie pytania. Przy rytmicznym dźwięku szamańskiego bębna i medytacji odnajdziesz Drogę Radości i z łatwością stworzysz swój Nowy Świat. Wzmocnieniem procesu będzie medytacja, radość i szamańskie dźwięki gongów, mis tybetańsko – nepalskich, szamańskiego bębna i dzwonków.

Ceremonie i Warsztaty
Eryk Bednarz

Warsztat bębniarski

to muzyczna metafora pracy zespołowej a zarazem jeden z najskuteczniejszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na integrację.

Prowadzę szkółkę gry na bębnach, Warsztaty Bębniarskie, fb. Bębny Kunta- Kinte.  Lubie jazz i wszelakie pozytywne aranżacje, góry, mazury, jachty, nurkowanie, capoeirę… Jestem też fanem sztuki, francuskiej kuchni i wina…

Również rzeźbię wspaniałe bębny robię i grywam koncerty…